Yeni Yıl İndirimleri Seni Bekliyor. 700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! #VTKɴᴇᴡʏᴇᴀʀ Yeni Yıl İndirimleri Seni Bekliyor. 700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! #VTKɴᴇᴡʏᴇᴀʀ Yeni Yıl İndirimleri Seni Bekliyor. 700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! #VTKɴᴇᴡʏᴇᴀʀ Yeni Yıl İndirimleri Seni Bekliyor. 700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! #VTKɴᴇᴡʏᴇᴀʀ

Sıkça Sorulan Sorular

Alışverişlerinizde kapıda nakit veya kredi/banka kartı ile ödeme, havale/eft seçeneğini kullanabilir veya web sitesi üzerinden kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Bu seçeneklerin tümü ödeme sayfasında yer almaktadır.
Siparişleriniz MNG kargo güvencesi ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.
MNG kargo şubelerinde hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapılmaktadır. Cumartesi günler saat sabah 08.30 ile 14.00 arasında Pazar ise tüm şubeler kapalıdır.
Siparişleriniz kargo çıkışları saatine göre aynı gün içerisinde veya ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. Teslimat adresinin bulunduğu lokasyona göre 1-5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılır.

Tarafımıza iade ve değişim göndereceğiniz kargolarınız için WhatsApp üzerinden müşteri destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Size konu ile ilgili ileteceğimiz iade kodu ile gönderimlerinizi sağlayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Yükleniyor...