Yeni Yıl İndirimleri Seni Bekliyor. 700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! #VTKɴᴇᴡʏᴇᴀʀ Yeni Yıl İndirimleri Seni Bekliyor. 700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! #VTKɴᴇᴡʏᴇᴀʀ Yeni Yıl İndirimleri Seni Bekliyor. 700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! #VTKɴᴇᴡʏᴇᴀʀ Yeni Yıl İndirimleri Seni Bekliyor. 700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! #VTKɴᴇᴡʏᴇᴀʀ

VATKA.COM.TR HAKKINDA

       Dünyaca ünlü markaların ve yöneticilerinin çalışma stillerinden ilham alarak 2022 yılında İstanbul’da büyük hedeflerle kurulan online hazır giyim markası VATKA.COM.TR siz değerli müşterilerimiz ve işimize olan özenimiz ile her gün biraz daha büyüyerek uygun fiyatlarla kaliteli, çeşitli ve birbirinden şık kadın giyim modellerini müşterilerimiz ile buluşturmak üzere perakende sektöründe çalışmalarına başlamıştır.
 
       Ulaşılabilir kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine son derece önem vererek markamıza artı değer katacak yatırım ve adımlar atmaya devam ediyoruz.
 
       Kaliteli hizmet ve mutlu müşteri kavramını ilke edinmiş bir ekip eşliğinde güvenilir sistemler ile tüm kadınların önce alışveriş sepetinde,sonra da gardrobunda en sevdiği kıyafetler arasında yer alarak ilerlemeyi hedefliyoruz.
Bizimle İletişime Geçin
Yükleniyor...